Кошничката е празна!
Добредојдовте во OUTDOOR.MK

Почитувани посетители, во моментов нашиот сајт се освежува со нов изглед и содржина. Во некои категории воопшто не се внесени производи, а во други во моментов надополнуваме. Разгледувајте, пребарајте и ако не најдете тоа што Ви е потребно – Ве молиме контактирајте не’ во нашата продавница: info@outdoor.mk, 02/614-7644

Millet Bouthan GTX
За сериозни планинарски тури во секоја сезона! Mембрана: GORE-TEX® Skintec Leather Основа: Vibra..
14,400ден.
SKS Diago
Рачна пумпа за француска/преста ѕивана Опис од производителот: The streamlined SKS DIAGO mini ..
1,240ден.
Sigma PC 25.10
4 Heart Rate functions Digitally coded radio transmission 6 time functions, including countdown an..
4,350ден.
SKS Airkompressor 12.0
Подна пумпа за сите типови на ѕивани Опис од производителот: The new high-performance pump for..
1,860ден.
Black Diamond Spot
Fully featured with 90-lumens, the Spot is our do-anything headlamp Weight With Batteries :&..
2,650ден. 1,990ден.
Bianchi Kuma 29.2 white
Спецификација: Рамка: Kuma 29" alu, sizes 15-17-19-21" Амортизер: Suntour XCM DS 29" 100mm Гарнит..
36,900ден.
Bianchi Kuma 27.2
Спецификација: Рамка: Kuma 27,5" alu, sizes 15-17-19-21" Амортизер: Suntour XCM RL DS 27,5" 100mm ..
36,500ден.
Corratec Dolomiti Sora
Секогаш одличен сооднос на делови и цена! Спецификација: Рамка Dolomiti, triple butted 6061 allo..
55,800ден.
Bianchi Intenso Carbon 105 10s
Спецификација: Рамка: C2C INTENSO CARBON Вилушка: Full Carbon 1-1/8" - 1.5" with Kevlar Гарнитура..
126,900ден.
Corratec X-Vert Motion
Corratec секогаш нуди модели кои се со одличен сооднос на делови и цена! Лесна рамка, 27 брзини, Sh..
41,500ден. 31,100ден.
Bianchi Kuma 4700
Спецификација: Големини: 38-43-48-53 Рамка: KUMA Alu TT curved, cables under TT Амортизер: SunTou..
34,400ден. 25,800ден.
K2 Scene (2013)
K2 Scene Snowboard Boots - Women's 2012: Street cred on the snow? Impossible! Not any more thanks to..
11,800ден. 9,440ден.
Morrow Reign (2013)
The Reign provides support, cushion and flex. The STC Outsole™ absorbs the shock of landing big ai..
7,400ден. 5,900ден.
Morrow Sky (2013)
The women’s Sky boot pairs comfort with style. The PowerFit Liner™ fits your foot snugly and the S..
7,400ден. 5,900ден.
K2 Brigade (2013)
Catch Free Baseline on the K2 Brigade snowboard is built for the advancing rider looking to explore ..
17,900ден. 14,320ден.
Outdoor.mk препорачува
Sigma PC 22.13
3,900ден.
Bell Slant
2,800ден.
Corratec X-Vert Motion Green
41,500ден. 31,100ден.
 • Simond
 • Schwinn
 • Sigma
 • SKS
 • Rock Empire
 • Primus
 • Powerbar
 • Nikwax
 • Nordic Grip
 • Northwave
 • Muc-off
 • Michelin
 • Met
 • Mongoose
 • Morrow
 • Millet
 • Marker
 • Lasting
 • K2
 • Julbo
 • Gaerne
 • Grivel
 • Extol
 • Garmin
 • Camelbak
 • Corratec
 • Continental
 • Boreal
 • Black Diamond
 • Asolo
 • Giordana
 • 4Fun
 • Bianchi
 • Scott
 • Schwalbe
 • Tendon
 • Tacx
 • Trimm
 • Tec
 • Tubbs
 • ZZYZX